Jdi na obsah Jdi na menu

Demoliční derby

Jedná se o závody seriových aut, s náhonem na jednu nápravu určených k ekologické likvidaci, která již dosloužila a majitel se tímto způsobem může s vozem důstojně rozloučit. Poté mu bude vystaven doklad k ekologické likvidaci vozu naší firmou.


Závody spočívají v tom, že ve vyhraničené aréně se zahájí závod rozjíždkami vozů zhruba po 5 vozech, rozjížděk je tolik, kolik se dostaví k závodu vozů. Po skončení rozjíždek nastává finální závod, do kterého se propracovala auta, která jsou ještě schopna jízdy. Závod se počítá na počet celkových ujetých kol pro vozidlo, do kterých jsou započítány i rozjíždky vozů.

Závod je kontaktní, tedy závodníci jedou s mírně upravenými vozy, viz pravidla , a mají za úkol zlikvidovat soupeřův vůz a to bouráním, strkáním atp. v rámci veškeré bezpečnosti.
Závodu se mohou zúčastnit i speciály, které jsou upraveny pro více závodů a vydrží to,, nebo vozy již zlikvidované, které již nemají doklady.


MOTO PRO ZÁVODNÍKY - NENÍ DULEŽITÉ ZVÍTĚZIT, ALE PŘEŽÍT VE ZDRAVÍ A ŘÍDIT PŘI ZÁVODU S ROZVAHOU A ROZUMEM.


TÍMTO ZVEME VŠECHNY, KTEŘÍ MAJÍ NĚJAKÉ AUTO A CHTĚJÍ SI ZAŘÁDIT, ABY SE PŘIHLÁSILI NA EMAILOVÉ ADRESE :
bp.mercedes@seznam.cz .


Dále zveme i diváky, kteří si chtějí tuto show užít a pobavit se, pro všechny učastníky je zařízeno občerstvení, muzika a ojedinělé zážitky.

Termíny dalších závodů budou vždy v předstihu vyvěšeny na těchto stránkách.


Organizátor závodu přeje všem příjemnou zábavu.